O NAS

 

Wybierz się na rodzinne spotkanie w sielankowym klimacie restauracji red peppers.
Zapraszamy na romantyczne kolacje, rodzinne obiady, lunche i spotkania biznesowe, a także zamknięte imprezy.

Wierzymy, że choć dobra kuchnia obroni się sama, warto zadbać też o otoczenie. Wnętrze urządziliśmy tak, by łączyło w sobie elegancję z nutą koloru. Dzięki temu nie odstrasza, a zachęca do zjedzenia posiłku w rodzinnej, nieformalnej atmosferze. Sofy pozwalają na obserwowanie tętniącej życiem ulicy w deszczowy dzień z filiżanką aromatycznej włoskiej kawy.

Jednocześnie dołożyliśmy starań, by restauracja pozostawała funkcjonalna na tyle, by można było w niej organizować zamknięte imprezy. Wówczas zapewniamy możliwość dobrania jadłospisu według indywidualnych upodobań.

W karcie znajdą Państwo przystawki, makarony, dania mięsne, owoce morza, aromatyczne kawy, desery i wina. Włoska kuchnia pizzą stoi, więc nie mogło jej zabraknąć w naszym menu. Krótkie menu ograniczone wyłącznie do oryginalnych, prostych potraw z Włoch pozwala nam zapewnić całkowitą świeżość serwowanych dań.

Restauracja red peppers to nie tylko doskonała jakość, obsługa i klimat. Od nas nikt nie wychodzi głodny! Nie oszczędzamy na składnikach ani na porcjach. Po sycącym obiedzie warto zajrzeć do karty deserów, którą otwiera klasyczna Panna Cotta z musem malinowym.

Wierzymy, że dla Państwa, podobnie jak dla nas, będzie to miejsce wyjątkowe i szczególne.

 

ZAMÓW ONLINE